אמבטים למעבדות: אילו סוגים קיימים?

כיום מעבדות וארגוני תעשייה רבים זקוקים בעבודתם לאמבטים למעבדות על מנת לבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר. לכן, חשוב לדעת כי קיימים מספר סוגים של אמבטים למעבדות ובמאמר זה אנו נעשה סדר בין כל הסוגים הקיימים.

אמבטים למעבדות:

כפי שציינו קודם לכן, למעבדות ישנן מגוון רחב של סוגי אמבטים. הסוגים הינם: אמבט אולטרסוני, אמבט חימום, צ’ילר ואמבט סחרור. על כן, כעת נסביר אודות כל אחד מהם ונפרט מה תפקידם.

אמבט אולטרסוני:

אמבט אולטרסוני מיועד לשימוש ביחידות ניתוח, הספקות סטריליות ומכונים רפואיים. אמבט זה מאפשר שימוש בתמיסות ניקוי המאושרות במוסדות הרפואיים לניקוי כלי ניתוח ויעיל בשימוש עם התמיסות האנזימטיות הקיימות. ההברשה המקרוסקופית שלו מסייעת לתמיסת הניקוי לחדור לכל פינות וחללי המכשירים והתמיסות מבצעות את הפירוק בזמן המגע.

אמבט חימום:

אמבט חימום למעבדה הינו הדרך הנפוצה ביותר לחימום דוגמאות במעבדה. בנוסף, אמבט זה הינו הצורה הבטוחה ביותר לשמירה על אחידות טמפרטורה לאורך זמן. יתר על כן, אמבט חימום דיגיטלי מאפשר בחירת טמפרטורה מדויקת לחימום הדוגמאות לכל צורכי המעבדה.


  רוצה להתייעץ עמנו? השאר פרטים ונחזור אליך


  השימוש באמבט חימום נפוץ במיוחד כאשר שנדרש חימום של דוגמא במעבדה בצורה אחידה ובטוחה והומוגנית לכל אורך הדוגמא. חשוב לציין, ניתן להשתמש באמבט מים למעבדה גם בליווי חרוזי מתכת ייעודיים במקום שימוש במים ועל ידי כך להימנע מאידוי המים בזמן תהליך החימום וללא צורך להיפתר ממים מזוהמים.

  צ’ילר מעבדתי:

  הצ’ילר המעבדתי הינו יחידת קירור מים לצורכי המעבדה המגוונים. ישנם מגוון רחב של צי’לרים מעבדתיים, כגון: טורבינה, צ’ילר עם קרור אוויר, צ’ילר עם מנוע מגנטי וצילרים שולחנים. תפקידו של הצ’ילר הינו לשמש לבקרת טמפרטורה במגוון שימושים שונים הן כמכשיר קירור נוזל או כמכשיר חימום נוזל לטמפרטורה הרצויה.

  ניתן להשתמש גם בנוזלי קירור ייעודיים כגון אנטיפריז או בשמן על מנת להגיע לטמפרטורות נוזל של מתחת לאפס מעלות או מעל ל-100 מעלות בהתאם לדגם הספציפי של הצ’ילר והייעוד שלו במעבדה.

  אמבט סחרור:

  אמבט סחרור הינו אמבט חימום למים עם סחרור פנימי אשר עמיד בתנאים קשים. אמבט זה מבצע סירקולציה משולבת והיא שומרת על אחידות טמפרטורה מושלמת גם בעומס מלא של מבחנות. יתר על כן, אמבט סחרור מבצע גם סירקולציה למערכות חיצוניות והוא יכול להגן על גובה המים.

   


  רוצים לדעת עוד על אמבטים למעבדות? אתם נדרשים לרכוש מכשיר מסוג זה? זה הזמן לפנות אלינו לחברת “אל-חמה”.

  אנו בחברת “אל חמה” מספקים מגוון רחב של אמבטים למעבדות. חשוב להבין כי ציוד זה הינו חשוב ביותר ויש להקפיד על כל הפרטים הרלוונטיים לציוד הספציפי לו זקוק הלקוח. בחירה של ציוד מתאים והקפדה נכונה על הפרטים תבטיח תוצאות בטוחות ואמינות- ואת כל אלו תמצאו אצלנו בחברת אל חמה.

  כנסו כעת על העמוד הייעודי באתר שלנו הכולל את כלל האמבטים למעבדות – כאן.

  אם ברצונכם לרכוש אמבט למעבדה, הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 1800-78-78-78 או בטופס המצורף:
    

    

    

   Call Now Button