מדידת חמצן מומס: כל מה שרציתם לדעת

בין כל מכשירי המדידה הקיימים בין כל המכשירים למעבדות נמצא גם מד חמצן מומס. רוצים לדעת עוד על מדידת חמצן מומס? קראו מאמר זה

מד חמצן: מהו?

מד חמצן מומס מודד את כמות החמצן בתוך המים כשהוא בצורתו המומסת. מד חמצן מומס משמש לרוב לצרכי תעשייה וגם עבור טיפול בבעלי חיים כמו דגים וכדומה. תפקידו של המכשיר לבדוק מהו ריכוז החמצן במים.

מדידת חמצן מומס הינה בדיקה חיונית לווידוא תקינות מערכות אספקת חמצן לפעילות הביולוגית בריאקטורים ובמתקני שפכים בהם מגדלים את הבקטריות ואת הביומסה לטיפול במים.

כיצד משתמשים במד חמצן מומס?

במידה והנכם נדרשים לבדוק את כמות החמצן במים, תכניסו את מד החמצן המומס לתוך המים ובדקו את הנתונים שמופיעים על גבי המסך.


  רוצה להתייעץ עמנו? השאר פרטים ונחזור אליך


  חשוב לציין שכיום, ניתן לשלב את מד החמצן המומס דרך תוכנת מחשב ועל ידי כך לראות את נתוני המדידה ישירות כל גבי צג המחשב. עושים זאת באמצעות חיבור המכשיר למחשב על ידי כבל מתאים, אשר משדר את הנתונים הישר אל התוכנה שיועדה לכך. במידה ואין בנמצא מחשב נייד, ניתן לאגור את נתוני המדידה במכשיר עצמו ולהוריד אותם למחשב באמצעות הכבל במועד מאוחר יותר.

  התאמת המכשיר בהתאם לצרכי הלקוח:

  חשוב שתדעו לפני שאתם מחליטים לרכוש מד חמצן מומס מהם הצרכים שלכם וזאת מהסיבה שקיימים מכשירים לשימוש מעבדתי ומכשירים ניידים לשימוש בשטח.

  בנוסף לזאת, יש ליצור קשר מקדים עם איש מכירות מיומן אשר יתאים את המכשיר לצרכי הלקוח.


  רוצים לדעת עוד על מדי חמצן ומד חמצן מומס? אתם נדרשים לרכוש מכשיר מסוג זה? זה הזמן לפנות אלינו לחברת “אל-חמה”.

  אנו בחברת “אל חמה” מספקים מגוון רחב של מדי חמצן.  חשוב להבין כי ציוד זה הינו חשוב ביותר ויש להקפיד על כל הפרטים הרלוונטיים לציוד הספציפי לו זקוק הלקוח. בחירה של ציוד מתאים והקפדה נכונה על הפרטים תבטיח תוצאות בטוחות ואמינות- ואת כל אלו תמצאו אצלנו בחברת אל חמה.

  כנסו כעת על העמוד הייעודי באתר שלנו הכולל מגוון רחב של מדי חמצן מומס – כאן.

  אם ברצונכם לרכוש מד חמצן מומס, הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 1800-78-78-78 או בטופס המצורף:
    

    

   Call Now Button