צנרת Masterflex

הצינור המשמש במשאבת Masterflex הוא מרכיב קריטי הממלא תפקיד מכריע בביצועים הכוללים של המשאבה. הצינור עשוי מחומר גמיש, כגון סיליקון או PVC, שניתן לדחוס על ידי הגלילים בראש המשאבה כדי ליצור ואקום ולשאוב נוזל דרך הצינור. הגמישות של הצינור גם מאפשרת לו לחזור לצורתו המקורית לאחר כל דחיסה, מה שמבטיח זרימה עקבית של נוזל.

 

צינורות Masterflex זמינים במגוון רחב של חומרים וניסוחים, כולל סיליקון, PVC, Tygon ו-Viton. לכל חומר יש את התכונות והיתרונות הייחודיים שלו, מה שחשוב לשקול היטב איזו נוסחת צינורות מתאימה ביותר ליישום הספציפי שלך.

 


  רוצה להתייעץ עמנו? השאר פרטים ונחזור אליך


  צינורות סיליקון הם גמישים ועמידים ביותר עם עמידות כימית מעולה למגוון רחב של נוזלים. הוא גם עמיד בחום ויכול לעמוד בטמפרטורות גבוהות, מה שהופך אותו לאידיאלי לשימוש ביישומים כגון עיבוד מזון ומשקאות, ייצור תרופות ועיבוד כימי.

   

  צינורות PVC הם סבירים וקלים לשימוש עם עמידות כימית טובה לנוזלים רבים. הוא זמין במגוון רחב של גדלים ותצורות, מה שהופך אותו לאופציה רב-תכליתית עבור סוגים רבים ושונים של יישומי העברת נוזלים.

   

  צינורות Viton עמידים מאוד בפני כימיקלים ויכולים לעמוד בטמפרטורות ולחצים גבוהים, מה שהופך אותו לאידיאלי לשימוש בסביבות כימיות קשות או יישומים הדורשים ביצועים גבוהים.

   

  צינורות Tygon גמישים ובעל עמידות כימית טובה למגוון רחב של נוזלים. הוא זמין גם במגוון גדלים ותצורות, מה שהופך אותו לאופציה רב-תכליתית עבור סוגים רבים ושונים של יישומי העברת נוזלים.

   

  צינורות Ismatec זמינים גם במגוון חומרים וניסוחים, כולל סיליקון, Tygon ו-PharMed BPT. PharMed BPT הוא ניסוח מיוחד שנועד לספק ביצועים מעולים ביישומים ביולוגיים ויישומים פרמצבטיים, עם עמידות כימית מעולה למגוון רחב של נוזלים ותאימות ביולוגית מעולה.

   

  בנוסף לחומרי הצינורות והתכשירים השונים הזמינים, משאבות מאסטרפלקס מציעות גם מגוון גדלים ותצורות של צינורות כדי להתאים לקצבי זרימה ונפחים שונים. חשוב לשקול היטב את הצרכים הספציפיים של היישום שלך בעת בחירת הפורמולציה והגודל המתאימים של הצינורות עבור המשאבה שיש ברשותך.

  Call Now Button