ציוד למעבדות: טיפים לרכישה נכונה

ציוד למעבדות: איפה כדאי לרכוש?

גופים וארגונים רבים רוכשים מדי שנה ציוד למעבדות. הבעיה היא שרבים מהם רוכשים ציוד זה דרך מקורות לא מקצועיים וללא מבחר רחב של מוצרים. חשוב לדעת כי בכל הנוגע לציוד מעבדות מומלץ לרכוש דרך חברה מקצועית ומוסמכת ולא באמצעות מקור אחר שאין לו שום הסמכה או ידע. אנו כאן כדי להעניק לכם את הטיפים לרכישת ציוד למעבדות בדרך הטובה ביותר. אם ברצונכם לקרוא טיפים אלו- קראו מאמר זה.

ציוד למעבדות: החשיבות של חברה מקצועית שגורם מתווך בין הצרכן ליצרן

גופים וארגונים רבים רוכשים מדי שנה ציוד תעשייתי מסוגים שונים כאשר חלק ממנו הינו גם ציוד למעבדות. הארגונים אשר רוכשים ציוד למעבדות מגוונים באופיים וזאת החל ממכוני מחקר במוסדות אקדמיים או פרטיים ועד חברות פרטיות אשר עוסקות בתחומים כמו מחקר ופיתוח רפואי. אלה אשר רוכשים ציוד למעבדות תלויים ברכישת ציוד מתאים ואיכותי, וזה אינו עניין של מה בכך. חשוב להבין כי בתחום זה פועלים יצרנים וספקים רבים, אשר לא כולם מציעים מוצרים ברמת האיכות הגבוהה ביותר, או ציוד במתאים בדיוק לצרכיה של אותה מעבדה. לכן, חשוב לעשות את ההחלטה הנכונה והראויה בכל הנוגע לרכישת ציוד למעבדות.

נקודה מרכזית חשובה מאוד היא שחשוב להבין כי בכל הנוגע לציוד מעבדתי, מרבית היצרנים הגדולים והמובילים בתחום זה נמצאים בחו”ל, בין אם בצפון אמריקה או אירופה ובין אם במזרח הרחוק. בכל מקרה, התקשורת מול היצרן אינה תמיד עניין פשוט או נוח, ובמקרה של ציוד מעבדה או ציוד תעשייתי, מדובר בנקודת תורפה מסוכנת. נניח ורכשתם מד טמפרטורה ולאחר מספר שבועות הוא אינו מתפקד כראוי- תפקודה השוטף של המעבדה שלכם תלוי עכשיו בין היתר בפריט ציוד אשר אינו פועל כהלכה, ותיקונו הוא תהליך יקר. על מנת לנצל באופן מהיר ויעיל את אחריות היצרן המגיעה עם המד טמפרטורה, תצטרכו לפנות ליצרן ולתאם מולו. לכן, חשוב להבין כי כל התהליך הזה יהיה פשוט יותר אם הגורם שממנו רכשתם את הציוד יהיה ממוקם בארץ והוא יהיה בעל מקצועיות ואמינות ועם יכולת לתווך ביניכם לבין היצרן. חברה מקצועית שתענה לכל הדרישות הללו תוכל לחסוך לכם זמן רב, כסף, עוגמת נפש ולחץ מיותר.

רכישת ציוד למעבדות: יש לבחור בחברה שמעניקה אחריות

בהמשך ישיר לנקודה הקודמת, חשוב כמובן לוודא בדיוק מה טיב האחריות שאתם מקבלים בעת שאתם רוכשים פריט זה או אחר של ציוד מעבדתי. בניגוד לרכישת מוצר פשוט וזול יותר דוגמת מקרר לבית, במקרה של ציוד מעבדתי מדובר בפריטים אשר עולים הרבה מאוד כסף, ותיקונם באופן מקצועי ויעיל במידת הצורך הוא חשוב וקריטי מאין כמוהו. לכן, וודאו טוב שאתם מבינים בדיוק מהי האחריות הניתנת עבור אותו מוצר, לכמה זמן היא תקפה, אילו סוגים של תקלות ותיקונים היא מכסה ומהי דרך הפעולה (התקשרות מול היצרן או הספק) במידת הצורך.


  רוצה להתייעץ עמנו? השאר פרטים ונחזור אליך


  איפה כדאי לרכוש? בחברה בה יש מבחר של דגמים ומוצרים

  תחום הציוד למעבדות הוא כיום מפותח יותר מאשר אי פעם בעבר. לכן, ניתן למצוא מגוון רחב ועצום של מוצרים ושל דגמים שונים. עבורכם, המשמעות היא כי אם תחפשו טוב מספיק, תמצאו את הפריט המושלם עבור המעבדה שלכם. נחזור לדוגמה של מד טמפרטורה אשר הינו פריט חיוני ומרכזי במעבדות רבות, אך לא כל מעבדה זקוקה לאותו סוג של מד טמפרטורה, לאותו גודל מכשיר וכו’. חיפוש טוב מספיק יגלה לכם כי ספקים מסוימים מציעים היצע של מד טמפרטורה בגדלים שונים ובעלי יכולות מתקדמות יותר. מציאת הפריט המתאים ביותר עבור הצרכים והתנאים של המעבדה הספציפית עבורה אתם קונים את המוצר יכולה בהחלט לייעל ולשפר את תפקודה של מעבדה זו באופן משמעותי.

  אנו בחברת “אל חמה” מספקים ציוד למעבדות. חשוב להבין כי ציוד זה הינו חשוב ביותר ויש להקפיד על כל הפרטים הרלוונטיים לציוד הספציפי לו זקוק הלקוח. בחירה של ציוד מתאים והקפדה נכונה על הפרטים תבטיח תוצאות בטוחות ואמינות- ואת כל אלו תמצאו אצלנו בחברת אל חמה.

  אם ברצונכם לרכוש ציוד מסוים למעבדות, הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 1800-78-78-78 או בטופס המצורף:
    

   Call Now Button