משאבות פריסטלטיות

משאבות פריסטלטיות, הידועות גם כמשאבות צינור, הן סוג של משאבת עקירה חיובית הפועלת על ידי דחיסה של צינור או צינור גמיש כדי להעביר דרכו נוזלים. למשאבות אלו מגוון רחב של יישומים, לרבות בתחומי הרפואה, התרופות והתעשייה. אחד המותגים הפופולריים של משאבות פריסטלטיות הוא Masterflex,

הידוע במשאבות האיכותיות והאמינות שלו.

משאבות פריסטלטיות של Masterflex מגיעות במגוון דגמים, כל אחד מיועד ליישומים שונים. משאבות ה-Masterflex הסטנדרטיות של החברה הן אידיאליות לשימוש כללי במעבדה, בעוד משאבות ה- L/S שלהן מיועדות ליישומים הדורשים קצבי זרימה ולחצים גבוהים יותר. ללקוחות הזקוקים לקצבי זרימה גדולים עוד יותר, Masterflex מציעה גם משאבות I/P של, המסוגלות לשאוב עד 42 ליטר לדקה.

אחת התכונות המרכזיות של משאבות פריסטלטיות של Masterflex היא הממשק הקל לשימוש שלהן. המשאבות נשלטות בדרך כלל באמצעות תצוגה דיגיטלית המאפשרת למשתמשים להתאים את קצב הזרימה ופרמטרים נוספים. זה מקל על המפעילים להתאים את ביצועי המשאבה כדי לענות על הצרכים של היישום הספציפי שלהם.


  רוצה להתייעץ עמנו? השאר פרטים ונחזור אליך


  תכונה חשובה נוספת של משאבות Masterflex פריסטלטיות היא העמידות שלהן. המשאבות בנויות מחומרים איכותיים אשר נועדו לעמוד בסביבות קשות ושימוש חוזר. גם הצינורות המשמשים במשאבות תוכננו במיוחד כדי לעמוד בפני שחיקה, מה שמבטיח שהמשאבה תמשיך לפעול ביעילות לאורך תקופה ממושכת.

  בנוסף לעמידותן, משאבות פריסטלטיות של Masterflex ידועות גם בדייקנות שלהן. המשאבות מסוגלות לספק קצב זרימה עקבי, אשר חיוני עבור יישומים רבים בתחומי הרפואה והפרמצבטיקה. דיוק זה מושג באמצעות שימוש בחיישנים ומערכות בקרה מתקדמות המבטיחות שהמשאבה פועלת בקצב הרצוי.

  יתרון נוסף של משאבות Masterflex פריסטלטיות הוא הרבגוניות שלהן. ניתן להשתמש במשאבות עם מגוון רחב של נוזלים, כולל נוזלים קורוזיביים וצמיגים.

   כולל אפשרות שימוש עם ראש מיוחד לצנרת טפלון PTFE בנוזלים וממיסים אורגניים אגרסיביים

  זה הופך אותם לאידיאליים עבור מגוון יישומים, החל מהעברת כימיקלים במעבדה ועד שאיבת מוצרי מזון בתעשיית המזון.

  לסיכום, משאבות פריסטלטיות של Masterflex הן פתרון אמין ורב-תכליתי למגוון רחב של יישומי שאיבה. העמידות, הדיוק וקלות השימוש שלהם הופכים אותם לבחירה פופולרית בקרב חוקרים, מהנדסים ומפעילים תעשייתיים כאחד. אם אתם זקוקים למשאבה פריסטלטית איכותית, תשקלו בחום את Masterflex לפרויקט הבא שלכם.

  Call Now Button