מד מוליכות: כל מה שצריך לדעת

מד מוליכות מודד את כמות הזרם החשמלי או המוליכות בתמיסה, מוליכות היא מדד ליכולת המים להעביר זרימה חשמלית. זוהי גם דרך למדוד שינויים בהליכי שפכים במפעלי טיפול במים. כל זאת ועוד במאמר הבא.

מד מוליכות: אודות

מד מוליכות הינו מכשיר המודד עוצמת הארה בנקודה נתונה או את התכונות האופטיות של חומרים שונים. פוטומטרים עשויים למדוד עוצמת תאורה, שטף קרינה ליחידת שטח, בליעה, פיזור והחזרת אור, ועוד.

כיצד מד המוליכות עובד?

מד מוליכות מיועד לשימוש במערכות הידרופוניות, באמצעות מדידת המוליכות החשמלית אנחנו יודעים כמה דשן זמין לצמחים קיים במים וכך במידת הצורך להוסיף דשן עבור הערכים הרצויים. רבים מלקחותינו מעוניינים לדעת כיצד מד מוליכות עובד. המד מודד את המוליכות החשמלית אשר מעידה על ריכוז המלחים המומסים במים, כלומר הדשן הקיים במים שמגיעים לצמחים.

מד הטמפרטורה מאפשר לדעת האם הטמפרטורה היא בתחום שיאפשר לצמחים לגדול באופן מיטיבי והאם היא לא גבוהה או נמוכה מדי. הטמפרטורה המומלצת למים במערכת היא בין 18-26 מעלות צלזיוס.


  רוצה להתייעץ עמנו? השאר פרטים ונחזור אליך


  קיימים סוגים שונים של מדי מוליכות אותם ניתן למצוא בחנות המוצרים שלנו הנה רק טעימה מהמדים שניתן למצוא אצלנו:

  רכישת מד מוליכות למעבדה מאל-חמה מכשירים:

  אם ברצונכם לרכוש מדי מוליכות, כדאי לעשות זאת מול גורם המתמחה בציוד למעבדות כמו אל-חמה מכשירים. בנוסף לזאת, חשוב לרכוש את מד המוליכות מספק מקצועי המעניק אחריות ותמיכה מקצועית במוצר. בנוסף לכך, חשוב שהתמיכה המקצועית של הספק תהיה זמינה כשתרצו וגם מקצועית מספיק מכיוון שמדובר בפרטי ציוד מורכבים, יקרים ומרכזיים בעבודה של המעבדה.

  מד מוליכות הינו מכשיר חיוני מאוד בתפעול שוטף של ניסויים ומחקרים. בחרו את המתאים ביותר עבורכם על מנת לחסוך זמן וכסף. לפיכך, יש ליצור קשר מקדים עם איש מכירות מיומן אשר יתאים את המכשיר לצרכי הלקוח.


  רוצים לדעת עוד על מדי מוליכות? אתם נדרשים לרכוש מכשיר מסוג זה? זה הזמן לפנות אלינו לחברת “אל-חמה”.

  אנו בחברת “אל חמה” מספקים מד מוליכות מהטובים בעולם. חשוב להבין כי ציוד זה הינו חשוב ביותר ויש להקפיד על כל הפרטים הרלוונטיים לציוד הספציפי לו זקוק הלקוח. בחירה של ציוד מתאים והקפדה נכונה על הפרטים תבטיח תוצאות בטוחות ואמינות- ואת כל אלו תמצאו אצלנו בחברת אל חמה.

  הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 1800-78-78-78 או בטופס המצורף:
   Call Now Button