אינקובטור למעבדה: כל מה שצריך לדעת

מוסדות שונים רוכשים מדי שנה ציוד למעבדה, החל מתעשיות, מכוני מחקר, חברות תרופות, אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר, מפעלי מזון ועוד. כל אלו זקוקים למכשור וציוד למעבדות ברמה הגבוהה ביותר. אחד מהמכשירים החשוב ביותר במעבדות הינו אינקובטור למעבדה. על מנת לדעת אודותיו – קראו את המאמר הבא. 

אינקובטור למעבדה: אודות

אם תגידו את המילה ‘אינקובטור’ לאנשים, רובם מיד יחשבו על על אינקובטורים לתינוקות, אך כאן אנו מדברים על אינקובטורים למעבדה המשמשים לגידול ותחזוקה של אורגניזמים בתנאים מבוקרים. באינקובטור מעבדתי ישנן דגימות ממוקמות בתוך תא ומערכת של תנאים מבוקרים נשמרים. זאת על מנת שהאורגניזם יתפתח. אינקובטורים מעבדתיים משמשים לגידול או אחסון של תרביות חיידקים.

סוגים שונים של אינקובטור למעבדה: 

לאינקובטורים מעבדתיים קיימים סוגים שונים של גדלים וצורות. הם יכולים להיות מיוצרים בגרסה שולחנית או בגרסה רצפתית. ניתן להתאים להם גם ווסתים ללחות, CO₂ ו- O₂ בהתאם לסוג התנאים הנדרשים. חלק מהאינקובטורים משלבים גם שייקר. המשמעות היא שהאינקובטור מדגר ומעורר בו זמנית דגימה.

הסוגים המרכזיים של אינקובטורים למעבדה הינם: אינקובטור CO2,אינקובטור שייקר, אינקובטורים עם סחרור, אינקובטור חום וקור, אינקובטורים היברידציה ו-אינקובטור לגידול צמחים.


  רוצה להתייעץ עמנו? השאר פרטים ונחזור אליך


  רכישת אינקובטור למעבדה מאל-חמה מכשירים:

  אם ברצונכם לרכוש כדאי לעשות זאת מול גורם המתמחה בציוד למעבדות כמו אל-חמה מכשירים. בנוסף לזאת, חשוב לרכוש את האינקובטור מספק מקצועי המעניק אחריות ותמיכה מקצועית במוצר. חשוב לדעת שכשאתם רוכשים את המוצר צריך לברר לכמה זמן האחריות תקפה, מה בדיוק היא מכסה, מה התהליך לתיקון או החלפה במידת הצורך ועוד. לא רק זאת, אלא שחשוב שהתמיכה המקצועית של הספק תהיה זמינה כשתרצו וגם מקצועית מספיק מכיוון שמדובר בפרטי ציוד מורכבים, יקרים ומרכזיים בעבודה של המעבדה.

  אינקובטור מעבדתי הוא חיוני מאוד בתפעול שוטף של ניסויים ומחקרים. בחרו את המתאים ביותר עבורכם על מנת לחסוך זמן וכסף. לפיכך, יש ליצור קשר מקדים עם איש מכירות מיומן אשר יתאים את המכשיר לצרכי הלקוח.


  רוצים לדעת עוד על אינקובטור למעבדה? אתם נדרשים לרכוש מכשיר מסוג זה? זה הזמן לפנות אלינו לחברת “אל-חמה”.

  אנו בחברת “אל חמה” מספקים אינקובטורים למעבדה מהטובים בעולם. חשוב להבין כי ציוד זה הינו חשוב ביותר ויש להקפיד על כל הפרטים הרלוונטיים לציוד הספציפי לו זקוק הלקוח. בחירה של ציוד מתאים והקפדה נכונה על הפרטים תבטיח תוצאות בטוחות ואמינות- ואת כל אלו תמצאו אצלנו בחברת אל חמה.

  אם ברצונכם לרכוש אינקובטור למעבדה, הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 1800-78-78-78 או בטופס המצורף:
    

    

   Call Now Button